Hera Gıda| Hera Grup Gıda Faaliyet Alanı

Hakkımızda
Dinamik yapısıyla planlanan gelişmesini sürdüren HERA GRUP, her biri kendi alanında hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyet gösteren şirketlerden oluşmaktadır. Grup şirketleri, ortak vizyonları doğrultusunda en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; özellikle İş Makineleri Madencilik inşaat, Tekstil geçmişleriyle bölgesel ve Dünya pazarlarında güveni temel almıştır.

HERA GRUP, 2014 yılından beri Türkiye ve Dünya pazarında büyük iştiraklerde bulunan firmaların bir kurumsal kimlik altında bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Günümüzde İş Makineleri, Madencilik, Gıda, İnşaat ve Tekstil ana başlıkları altında toplanan Grup şirketlerinin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak hizmetler olması gözetilmiştir. Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan HERA GRUP, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı hedeflemektedir

Hera Tarihçe

24 Mayıs 2014’te kurucumuz Selahattin Bilge önderliğinde Metin Yalçın ve Anton Glass tarafından kurulan Hera İş Makineleri iş dünyasındaki ilk gününden bu yana inşaat sektörünün büyüme hızına eşlik ederek, kendi sektörünün önde gelen şirketlerden biri olmak ve bu büyümesini istikrarlı bir şekilde devam ettirmeyi amaç edinmektedir.

Temel çalışma alanı kule vinç ve ekipmanları ve dış cephe asansörleri olan şirketimiz, bu sektörlerde Dünya devi firmaların da temsilciliklerini yürütmektedir. Hera İş Makineleri; kule vinç ve ekipmanları ve dış cephe asansörleri satış ve kiralama hizmetlerinin yanı sıra kurulum, bakım, onarım, yedek parça temini ve satış sonrası hizmetler gibi teknik destek ve hizmetler de vermektedir.

Hera Misyon

Hera İş Makineleri olarak kuruluşumuzdan itibaren öncelikli olarak müşteri memnuniyeti, insan hayatı ve çevre sağlığının güvence altına alınmasını ilke edinmiştir. Bizim için her şeyden önce gelen bu ilkelerimizin sınırları dışına çıkmadan teknolojiyi en güncel haliyle takip eden ve yenilenme hızını mümkün olan en üst noktada tutmaya çalışan şirketimiz, bunların karşılığında müşterilerinin takdir ve güvenini kazanmıştır.

Şirketimiz sizlerden aldığı desteğe gençliğinden gelen dinamizmi de ekleyerek hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutacaktır. Teknoloji ve inşaat sektörünün ilerleme hızına eşlik ederek, başta saydığımız ilkelerimizden hiçbir şekilde taviz vermeyerek, sizlere en üst kalite ve hızda hizmet vermek önceliğimizdir ve önceliğimiz olmaya da devam edecektir.

Hera Vizyon

Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden, geniş ürün gamı ve yüksek kaliteli servis hizmetiyle faaliyet alanındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Hera İş Makineleri; saygın firmalar arasındaki yerini sağlamlaştıracaktır